UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – ODPUST I PRYMICJE NASZEGO PARAFIANINA

W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, zapraszamy do uczestnictwa w jednej z pięciu Mszy św., które będą z liturgii Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Po ich zakończeniu będzie godzinna modlitwa animowana przez wspólnoty parafialne. Podczas tych Mszy św. będzie także możliwość skorzystania ze spowiedzi wielkanocnej. Msze będą według następującego porządku:

godz. 15.00 – Msza św. i modlitwa prowadzona przez Bractwo Adoracyjne;

godz. 17.00 – modlitwa prowadzona przez Żywy Różaniec oraz Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, a po niej Msza św. o godz 18.00;

godz. 19.00 – Msza św. i modlitwa prowadzona przez Różaniec Rodziców;

godz. 21.00 – Msza św i modlitwa prowadzona przez Domowy Kościół;

godz. 23.00 – Msza Św i modlitwa prowadzona przez Hallelu Jah do godz. 2.00.

W godzinach od 2.00 do 7.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

 

W niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego Msze św. według porządku niedzielnego.  Od 30 maja zniesione zostały ograniczenia dotyczące liczby osób w kościele, dlatego 31 maja będą już ostatnie transmisje internetowe Mszy św. z naszego kościoła: o godz. 10.00  i  13.00. Uroczystej sumie odpustowej o godz. 13.00 przewodniczyć będzie neoprezbiter Artur Wronek, nasz parafianin.

Neoprezbiter Artur Wronek święcenia kapłańskie przyjął w sobotę, 30 maja, a swoją pierwszą Mszę św. odprawi 31 maja w naszym kościele o godz. 13.00. Dzięki temu, że zniesione zostały limity osób przebywających w kościele może w niej uczestniczyć każdy chętny.

Zapraszamy do udziału w Mszy św. prymicyjnej naszego neoprezbitera.

 

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing