10 listopada 2019 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj już po raz jedenasty obchodzimy „Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym”. W zawiązku z tym pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy w dzisiejszych czasach oddają życie za Chrystusa. Szczególną modlitwą otaczamy w tym roku Sudan Południowy, w którym 7 mln chrześcijan cierpi głód i prześladowania za wiarę, a setki tysięcy zostały zmuszone do uciekania przez konfliktem zbrojnym i przebywa w obozach dla uchodźców. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla nich.

 

2. Dzisiaj w dzień urodzin i imienin ś.p. księdza Andrzeja Kwaśnika o godz. 18.00 odprawiona będzie uroczysta Msza św. w intencji naszego zmarłego Proboszcza.

 

3. Jutro przeżywać będziemy Święto Odzyskania Niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00, 18.00 i 19.00.

 

4. Rodziny przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. dziecka zapraszamy na Mszą św. inicjacyjną w niedzielę 17 listopada o godz. 16.00. Rodziców zapraszamy na katechezę we wtorek lub środę, 12 lub 13 listopada, na godz. 19.40 do kościoła.

 

5. W piątek, 15 listopada, Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na Mszę św. o godz. 19.00. Po Eucharystii różaniec za zmarłych i spotkanie formacyjne.

 

6. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 23 listopada. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing