17 listopada 2019 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Następna niedziela będzie ostatnią niedzielą Roku Liturgicznego. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata:
– po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe modlitwy;
– o godz. 15.00 przy posągu Jezusa Miłosiernego w Mysiadle będzie modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego w rocznicę poświecenia posągu;
– Msza Św. o godz. 18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Ze względu na krótsze dni, motocykliści spotkają się po wieczornej Mszy Św. w salce w domu parafialnym, aby wspólnie wspominać letnie wojaże. W tym miesiącu będziemy mogli posłuchać opowieści o tym, jak można zorganizować motocyklową małżeńską randkę w Rumunii. Organizatorzy zapewniają ciepłe napoje. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą odrobiny słodkiego co nieco do przegryzienia w międzyczasie. Motocykle parkują przy wejściu do kościoła nie blokując przejścia. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

 

2. We wtorek, 19 listopada, zapraszamy na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich i odbędzie się w kościele o godz. 19.45.

 

3. W piątek spotyka się Oaza Dzieci Bożych. Dzieci do klasy III SP włącznie zapraszamy na godz. 18.30. Natomiast starszych zapraszamy na godz. 19.30. Spotykamy się w domu parafialnym.

 

4. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd w sobotę, 23 listopada, o godz. 6.00 rano spod kościoła. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Można się zapisać w zakrystii. Osoby, które już zapisały się proszone są o uregulowanie należności.

 

5. W sobotę, 23 listopada, o godz. 17.30 zapraszamy Żywy Różaniec na comiesięczne spotkanie, które odbędzie się wyjątkowo w Domu Parafialnym.

 

6. Dzieci ze szkoły podstawowej, które chciałyby włączyć się w Papieskie Dzieło Misyjne Dzieciom zapraszamy za tydzień, 24 listopada, na Mszę św. o godz. 11.30. W czasie Mszy będzie obrzęd przyjęcia wszystkich chętnych dzieci do grona misyjnego.

 

7. Już niedługo rozpoczyna się Adwent. W pierwszy poniedziałek Adwentu, tj. 2 grudnia, rozpoczynamy Kolędę – wizytę Duszpasterską. W tym roku rozpoczniemy ją od spotkań z mieszkańcami Mysiadła i Piaseczna.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing