Ogłoszenia parafialne w czasie wakacji

1. We wrześniu tego roku obchodzimy 40. rocznicę erygowania naszej parafii i 20. rocznicę konsekracji naszego kościoła. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnego świętowania naszych jubileuszy w niedzielę, 24 września. Poprzedzać je będą 8-dniowe rekolekcje (misje parafialne), które trwać będą od 17 do 24 września. Celem misji jest ożywienie naszej wiary i zaproszenie do wspólnoty z nami osób, które mieszkają na terenie naszej parafii, a nie uczestniczą w jej życiu. W tych dniach duchowo poprowadzi nas ks. Rafał Jarosiewicz ze wspólnotą misjonarzy świeckich „Zanurzeni w miłości”. Tematem rekolekcji będzie „Jak być szczęśliwym na co dzień i mieć dobrą relację z Bogiem”.

2. Przypominamy, że w czasie wakacji w dni powszednie są tylko dwie Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. W dni powszednie do spowiedzi zapraszamy przed Mszą św., a w niedziele podczas Mszy św.

3. Przypominamy, że Sakrament Chrztu udzielany jest w naszej parafii w II i IV sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00.

4. W Pierwszy Piątek Miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.30.

5. W czasie wakacji kontynuować będziemy cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek i piątek. W pierwszy czwartek lipca i sierpnia Msza św. o godz. 19.00 będzie w intencjach kapłanów i Bractwa Adoracyjnego.

6. Motocykliści nie zawieszają swoich spotkań na czas wakacji. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.30 w czwartą niedzielę lipca oraz na dwudniową coroczną wycieczkę-pielgrzymkę w sierpniu w weekend przy czwartej niedzieli (26-27.08.).
Bezpośrednio po Mszy w lipcu, motocykliści chętni do wspólnego spędzenia dnia na dwóch kółkach, wyruszą na wycieczkę. Wstępnie planowany kierunek, to Łęczyca i Tum. Mimo planowanego startu wycieczki ze stacji benzynowej, po odprawie, prosimy o przyjechanie motocyklami zatankowanymi, gotowymi do drogi. Motocykle na czas Mszy parkują przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.
Miejscem docelowym sierpniowej wycieczki jest Święty Krzyż, gdzie uczestnicy mają zarezerwowany nocleg (120 zł/os. z kolacją i śniadaniem). Wyjazd w sobotę przed południem, powrót w niedzielę na Mszę o godz. 18.00. Chętnych na ten wyjazd zapraszamy do zgłaszania się na mail motoiwiczna@gmail.com do 20 lipca ze względu na rezerwację i ograniczoną liczbę miejsc. Informacje szczegółowe będą rozsyłane na bieżąco do osób, które zgłosiły chęć ich otrzymywania mailem oraz przed terminami na profilu motoIwiczna na FB.
Dodatkowe informacje oraz chęć otrzymywania wiadomości zawsze można uzyskać mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

7. W sierpniu wyrusza na Jasną Górę wiele pielgrzymek pieszych. Pozdrawiamy naszych parafian pielgrzymujących do Matki Bożej (zwłaszcza tych, którzy pielgrzymują w grupie piaseczyńskiej).

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing