Ogłoszenia parafialne w czasie wakacji

1. W tym roku w czasie wakacji w dni powszednie będą dwie Msze św. (o godz. 18.00 i 19.00). W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. W dni powszednie do spowiedzi zapraszamy przed Mszą św., a w niedzielę podczas Mszy św.

2. W pierwszą niedzielę miesiąca 20 min. przed każdą Mszą św. będziemy kontynuować czytanie Pisma Św. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna.

3. W pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. w intencji zmarłych polecanych nam w modlitwie.

4. W Pierwszy Piątek Miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.30.

5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.10 oraz na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji wynagradzającej.

6. W czasie wakacji kontynuować będziemy cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek i piątek.

7. Grupa motocyklistów w okresie wakacji nie zaprzestaje swojej działalności. W czwarte niedziele miesiąca motocykliści spotkają się na Mszach Świętych, będą też organizowane wycieczki.
24 lipca motocykliści spotkają się na Mszy św. o godz. 8.30, po której chętni udadzą się na przejażdżkę w kierunku kolebki polskości, z przystankami w Łowiczu, Łęczycy i Tumie.
W sierpniu, w dniach 27-28.08, planowana jest tradycyjna doroczna dwudniowa pielgrzymka/wycieczka. W tym roku szczególnie wyjątkowe jest miejsce docelowe i program pielgrzymki, ponieważ nasi motocykliści udadzą się na Jasną Górę. Trasa będzie wiodła w dużej części szlakiem pielgrzymki pieszej, a na Jasnej Górze przewidziane jest w szczególności oprowadzenie grupy po klasztorze jasnogórskim.
Na sierpniową pielgrzymkę, ze względu na konieczność rezerwacji noclegów, wymagane jest zgłoszenie się mailowe na adres motoiwiczna@gmail.com maksymalnie do 13 sierpnia. Koszt noclegu w Domu Pielgrzyma wyniesie 50 albo 70 zł, w zależności od wybranego/dostępnego pokoju. ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC, w przypadku dużej liczny chętnych będzie decydować kolejność zgłoszeń. O szczegółach wyjazdu będą informowani indywidualnie motocykliści, którzy zgłoszą swój udział w pielgrzymce. Motocykliści wrócą do naszej parafii na Mszę Św. o godzinie 18.00, na którą zapraszamy również miłośników jednośladów, którzy nie pojadą na pielgrzymkę.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

8. W sierpniu wyrusza na Jasną Górę wiele pielgrzymek pieszych. Pozdrawiamy naszych parafian pielgrzymujących do Matki Bożej (zwłaszcza tych, którzy pielgrzymują w grupie piaseczyńskiej).