24 listopada 2019 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:

  • po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe modlitwy;
  • o godz. 15.00 przy figurze Jezusa Miłosiernego w Mysiadle będzie modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego w rocznicę poświecenia figury;
  • Msza Św. o godz. 18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów.

 

2. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie wieńców adwentowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 będzie konkurs na najładniejszy, wykonany ze świeżych gałązek wieniec adwentowy.

 

3. Będzie to pierwsza niedziela miesiąca, zatem 20 minut przed każdą Mszą św. będzie czytane Słowo Boże. Tego dnia będzie kolejne spotkanie osób przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.

 

4. W okresie Adwentu Parafialny Zespół Caritas będzie prowadził sprzedaż świec wigilijnych. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących z naszej parafii. Wystawiony też będzie kosz na paczki żywnościowe. Prosimy o zgłaszanie adresów rodzin, do których Caritas powinna dotrzeć ze świąteczną pomocą.

 

5. W naszej parafii powstaje nowa wspólnota. Zapraszamy osoby, które dokonały Aktu Zawierzenia w ostatnią sobotę, a także wszystkich chętnych na pierwsze spotkanie Wspólnoty Modlitewno-Ewangelizacyjnej. Spotkanie otwarte dla wszystkich w najbliższy poniedziałek o godz. 19.45.

 

6. Od następnego tygodnia wypominki roczne podzielone na cztery części czytać będziemy w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30. Msza św. wypominkowa będzie jak dotychczas w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.00.

 

7. W sobotę, 30 listopada, ks. Andrzej obchodzi imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Solenizanta na godz. 18.00.

 

8. Od 2 grudnia rozpoczynamy Kolędę – wizytę Duszpasterską. W tym roku rozpoczniemy ją od spotkań z mieszkańcami Mysiadła i Piaseczna. Szczegółowy program Kolędy do 7 stycznia 2020 znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing