9 października 2022 – XXVIII Niedziela Zwykła

1. Ksiądz Leszek Kwiatkowski, proboszcz nowo powstającej parafii w Mysiadle, zaprasza na uroczyste poświęcenie krzyża na placu budowy nowej świątyni dzisiaj o godz. 15.00. Uroczystość poświęcenia poprzedzi modlitwa koronką do Miłosierdzia Bożego. Temu historycznemu wydarzeniu przewodniczyć będzie nasz biskup ksiądz kardynał Kazimierz Nycz.

2. 13 października, w czwartek, o godz. 19.40 w rocznicę objawień fatimskich będzie w naszym kościele Nabożeństwo Maryjne. Uczestników prosimy o zabranie ze sobą świec.

3. 14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela. Wszystkich pracowników oświaty zapraszamy tego dnia na Mszę św. w ich intencji o godz. 19.00.

4. W sobotę, 15 października, o godz. 7.00, Różaniec Rodziców spotka się na swojej comiesięcznej Mszy św. Po jej zakończeniu będzie modlitwa różańcowa w intencji dzieci i młodzieży.

5. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00

6. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

7. Wspólnota małżeństw – Domowy Kościół – z naszej parafii organizuje weekendowe skupienie w dniach 5-6 listopada w Józefowie koło Warszawy. Wszystkie zainteresowane małżeństwa mogą wziąć udział w tym wyjeździe. Osoby chętne zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing