8 października 2023 – XXVII Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00;
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.

2. Ks. Bartosz zaprasza dziś o godz. 19.00 na pierwszą katechezę z cyklu nauczania o sakramentach. Spotkania odbywać się będą w niedzielne wieczory raz w miesiącu.

3. Młodzież, która przygotowywała się do Sakramentu Bierzmowania przez ostatni rok, zapraszamy do kościoła w poniedziałek, 9 października, o godz. 19.00.

4. Osoby, które chciałyby doświadczyć wspólnotowego przeżycia Sakramentu Pokuty i Pojednania zapraszamy do kościoła we wtorek, 10 października, o godz. 19.40 na nabożeństwo pokutne, podczas którego będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi indywidualnej.

5. Osoby, które potrzebują wspólnoty i modlitwy uwielbienia, a zwłaszcza ci, których serca zostały poruszone podczas Misji Parafialnych zapraszamy do kościoła w każdą środę o godz. 19.45 na wieczory świadectw i modlitwy.

6. W piątek, 13 października, w rocznicę Objawień Fatimskich zapraszamy na nabożeństwo maryjne, które rozpocznie się po Mszy św. o godz. 19.00. Prosimy o przyniesienie świec na to nabożeństwo.

7. W sobotę, 14 października, wszystkich pracowników oświaty zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której modlić się będziemy w ich intencji z okazji Dnia Nauczyciela.

8. W następną niedzielę, 15 października, o godz. 17.00 Caritas parafialna zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć w pomoc dla potrzebujących.

9. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing