7 stycznia 2024 – Święto Chrztu Pańskiego

1. Niedziela Chrztu Pańskiego, którą dzisiaj przeżywamy, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Wprawdzie od jutra rozpocznie się okres zwykły, ale zgodnie ze starą polską tradycją śpiewanie kolęd, choinki i szopka towarzyszyć nam będą do 2 lutego.

2. Dzisiaj w naszym kościele o godz. 19.00 odbędzie się świąteczny koncert kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej z zespołem.

3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania spotyka się jutro o godz. 19.00 na Mszy św. i spotkaniu formacyjnym.

4. W sobotę, 13 stycznia, o godz. 20.00 będzie kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.

5. W następną niedzielę, 14 stycznia o godz. 19.00 będzie w naszym kościele kolejna katecheza o sakramentach.

6. Parafialny Zespół Caritas zachęca do przekazania 1,5% podatku, tak aby mógł dalej pełnić posługę miłosierdzia na rzecz osób najbardziej potrzebujących na terenie naszej parafii. Szczegółowe informacje znajdują się na stoliku z tyłu kościoła, w gablocie i w zakładce „Grupy Parafialne” → „Caritas” na stronie internetowej naszej parafii. W ramach uzyskanego od Państwa wsparcia, z pozyskanych pieniędzy Parafialny Zespół Caritas kupuje żywność, leki, sprzęt rehabilitacyjny dla osób starszych i najbardziej potrzebujących oraz wspiera rodziny wielodzietne.
Za wszelkie darowizny w ramach 1,5% podatku składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi lub drogą e-mailową na adres: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing