7 marca 2021 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Nabożeństwa Wielkopostne, odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
– Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 i 19.40.
– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 13.00.

2. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych w naszej parafii odbędą się w dniach od 21 do 24 marca (od niedzieli do środy włącznie). W tym roku poprowadzi je Ojciec Paweł Gomulak, misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Jest on znanym rekolekcjonistą oraz papieskim misjonarzem miłosierdzia.

3. Caritas Parafialna prowadzi sprzedaż świec wielkanocnych. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone będą na pomoc dla potrzebujących z naszej parafii. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę postną. Prosimy o zgłaszanie adresów osób, które takie paczki powinny otrzymać.

4. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można w gablocie i na stronie internetowej Parafii.

5. 8 marca, w poniedziałek, zapraszamy na wspólną modlitwę w intencjach złożonych do parafialnej skrzynki modlitewnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.40. Msza św. w tych intencjach będzie odprawiona w niedzielę, 14 marca, o godz. 8.30.

6. We wtorek. 9 marca, zapraszamy na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina. Spotkanie rozpocznie się jak zwykle o godz. 19.40 i jest otwarte dla wszystkich.

7. W najbliższą sobotę, 13 marca, odprawione będą kolejne Msze św. inicjacyjne dla rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. dziecka. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing