7 lutego 2021 – V Niedziela Zwykła

1. Dobiega końca kolęda w naszej Parafii. Dziękujemy osobom, z którymi mogliśmy się spotkać w ich domach. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie spotkamy się z ostatnimi zgłoszonymi osobami.

2. Dziękujemy serdecznie osobom, które 2 lutego (w Święto Matki Bożej Gromnicznej), pomagały przy rozbieraniu szopki i choinek w naszym kościele.

3. Już od najbliższej soboty rozpoczynamy Msze św. inicjacyjne dla rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. dziecka. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

4. We wtorek, 9 lutego, o godz. 19.40 zapraszamy do kościoła na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich.

5. 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Marii Panny z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Zwłaszcza w tym dniu ogarniamy chorych i osoby troszczące się o nich gorącą modlitwą.

6. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii.
Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy przyjść z pomocą ubogim w naszej parafii. Informacje jak przekazać 1% podatku można znaleźć na stronie internetowej parafii, w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing