7 kwietnia 2024 – II Niedziela Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Osoby poszukujące Boga i ci, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę zapraszamy na cykl 10 spotkań, które odbywać się będą w naszym kościele w środowe wieczory o godz. 19.40. Pierwsze spotkanie w najbliższą środę, 10 kwietnia. Spotkania są otwarte dla wszystkich.

2. Na stronie internetowej parafii podane są terminy Pierwszej Komunii Świętej w roku 2025. Osoby, których dzieci chodzą do szkoły poza naszą parafią, a chcą by ich dzieci przyjęły komunię w naszym kościele prosimy o niezwłoczny kontakt z naszymi księżmi.

3. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 będzie procesja eucharystyczna, a o godz. 15.00 modlić się będziemy koronką do Miłosierdzia Bożego, przeżywając Niedzielę Miłosierdzia.

4. W poniedziałek, 8 kwietnia, o godz. 19.00 spotyka się młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.

5. We wtorek, 9 kwietnia, o godz. 19.40 będzie w naszym kościele nabożeństwo pokutne, podczas którego przeżywać będziemy wspólnotowo Sakrament Pokuty i Pojednania. Będzie też okazja do spowiedzi.

6. W tym tygodniu przeżywać będziemy rocznicę śmierci dwóch pierwszych proboszczów naszej Parafii. W związku z tym w środę, 10 kwietnia, o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji ś.p. ks. Stanisława Hałabudy i ś.p. ks. Andrzeja Kwaśnika oraz pozostałych osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing