6 września 2020 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Uczniów zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny w niedzielę, 13 września, na godz. 11.30. Podczas tej Mszy św. będzie poświęcenie tornistrów.
2. Różaniec Rodziców i Opiekunów zaprasza do wspólnej modlitwy na rozpoczęcie nowego roku nauki. Od niedzieli, 13 września, do niedzieli, 20 września, po każdej Mszy o godz. 18.00 będziemy krótko modlić się pod przewodnictwem kapłana w intencji uczniów, studentów, nauczycieli, a także o dobre nauczanie i wszelkie łaski potrzebne dzieciom, młodzieży i dorosłym. Zachęcamy do rodzinnego podjęcia modlitwy w tej intencji.
3. W niedzielę, 13 września, w rocznicę objawień fatimskich, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie Nabożeństwo Fatimskie, połączone z procesją z figurą MB.
4. Jutro przypada pierwszy poniedziałek miesiąca. Msza św. w intencji zmarłych polecanych nam w wypominkach będzie o godz. 18.00.
5. We wtorek, 8 września, przeżywać będziemy święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej). Msze św. w naszym kościele będą o godz. 18.00 i 19.00. Podczas obu Mszy świętych będzie obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion. O godz. 19.40 będzie pierwsze po wakacjach spotkanie z cyklu: Lectio Divina o Biblii. Spotkania są otwarte dla wszystkich chętnych.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing