5 stycznia 2020 – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dzisiaj w Pierwszą Niedzielę Miesiąca, po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe modlitwy.
Na zakończenie dzisiejszego dnia odbędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu Ireny Santor z zespołem. Początek koncertu o godz. 19.00.

 

 

2. Jutro, przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. według porządku niedzielnego i na każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

 

 

3. Tego dnia, już po raz piąty ulicami Piaseczna przejdzie Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się o godz. 12.30 na Skwerze Kisiela. Finałem Orszaku będzie wspólne kolędowaniu przy szopce na Rynku. Zachęcamy, aby na Orszak przybyć w przebraniu i wziąć udział w konkursie na najciekawszy strój.

 

 

4. Kontynuujemy spotkania biblijne otwarte dla wszystkich. Najbliższe Lectio Divina we wtorek, 7 stycznia, o 19.45 w kościele. Terminarz na rok 2020 umieszczony jest na stronie internetowej parafii oraz na ulotkach, które znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

 

5. Spotkanie oazy w tym również Oazy Dzieci Bożych odbędzie się w piątek, 10 stycznia, o godz. 19.30 i będzie to spotkanie wspólne dla wszystkich grup (młodszej i starszej, dziewczynek i chłopców). Prosimy o przyniesienie czegoś słodkiego na wspólny stół na agapę.

 

 

6. Najbliższe spotkanie Grupy Modlitewno-Ewangelizacyjnej odbędzie się w poniedziałek, 13 stycznia, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 19.00. Temat spotkania: Modlitwa i siła Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

 

 

7. W dniach od 6 do 13 listopada odbędzie parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

 

 

8. W dni powszednie podczas Kolędy Msze św. będą o godz. 7.00, 18.00 i 19.00.

 

 

9. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.

 

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing