5 marca 2023 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. W dniach 19 i 20 marca nasza parafia przeżywać będzie wizytację Biskupa. Odwiedzi nas ks. Bp Michał Janocha i przez 2 dni będzie chciał poznać życie naszej parafii.

2. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych w naszej parafii odbędą się w dniach od 26 do 29 marca (od niedzieli do środy włącznie). W tym roku poprowadzi je O. Norbert Oczkowski, Dominikanin. Dzieci rekolekcje wielkopostne przeżywać będą w ramach zajęć szkolnych. W tym roku poprowadzi je S. Lidia, Franciszkanka Służebnica Krzyża, na co dzień pracująca w ośrodku dla niewidomych w Laskach. Wspierać ją będzie nasz ks. Waldemar.
3. Nabożeństwa Wielkopostne odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
– Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 i 19.40.
– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Sumie, czyli ok. godz. 14.00.
4. Wyjątkowo dzisiaj o godz. 19.00 ksiądz Waldemar zaprasza na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.

5. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca będzie Msza św. wypominkowa o godz. 7.00. Kandydaci do bierzmowania spotykają się na Mszy św. o godz. 19.00, po której będzie spotkanie formacyjne.

6. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na katechezę we wtorek, 7 marca, o godz. 19.40. W sobotę, 11 marca o godz. 10.00, będzie kolejna katecheza liturgiczna dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. z Mysiadła.

7. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę wielkopostną. Prosimy o zgłaszanie adresów osób, które takie paczki powinny otrzymać. Sprzedaż świec rozpoczniemy od następnej niedzieli.

8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Jasna Górę w sobotę, 25 marca. Zapisy u ks. Bartosza w zakrystii i kancelarii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing