5 maja 2024 – VI Niedziela Wielkanocy

1. W naszej parafii trwają rekolekcje ewangelizacyjne. Najbliższe spotkanie będzie 8 maja o godz. 19.45. Bogu dzięki za tych, którzy już postępują na drodze odnowy wiary. Serdecznie zapraszamy nowe osoby, które wraz z nami chciałyby doświadczyć żywej wiary i mocy Ducha św.
2. W naszej diecezji trwa peregrynacja relikwii błogosławionej rodziny Ulmów. Relikwie przybędą do naszego dekanatu, do parafii Św. Anny w Piasecznie, 6 maja, w poniedziałek, o godz. 18.30 i będą przebywać wśród nas do następnego wieczora. Szczegółowy program nawiedzenia jest w gablocie parafialnej.
3. Nabożeństwa majowe ku czci NMP odbywają się w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.
4. Jutro przypada pierwszy poniedziałek miesiąca. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji osób, za które modlimy się w tym roku w wypominkach rocznych. Na Mszy św. o godz. 19.00 spotykają się osoby przygotowujące się do Sakramentu Bierzmowania.
5. W najbliższy piątek, 10 maja, rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Św. Modlić się nią będziemy codziennie podczas nabożeństw majowych.
6. Trwają przygotowania do naszego Odpustu i festynu parafialnego. Podczas festynu, podobnie jak w latach ubiegłych będzie fanteria i kawiarenka. Już teraz prosimy o przynoszenie do domu parafialnego fantów na fanterię, a w dniu odpustu ciasta do kawiarenki. Osoby, które chcą się włączyć aktywnie w organizację naszego święta zapraszamy do zakrystii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing