5 czerwca 2022 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i nasz Odpust Parafialny. Uroczysta Suma Odpustowa będzie o godz. 13.00. Przewodniczyć jej będzie ks. Leszek Kwiatkowski, proboszcz nowo powstającej parafii w Mysiadle. Po południu zapraszamy wszystkich na tradycyjny Festyn. Gwiazdą tego wieczoru będzie zespół Leszcze. Przewidziane są ciekawe atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Podczas Festynu, podobnie jak w latach ubiegłych będzie fanteria i kawiarenka. Dziękujemy za przynoszenie ciast do kawiarenki.
2. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, modlimy się za zmarłych polecanych w modlitwach wypominkowych. Msza św. w ich intencji będzie o godz. 18.00.
3. Dziewczynki, które chcą w Boże Ciało sypać kwiatki zapraszamy na spotkanie 12 czerwca (niedziela) po Mszy św. o godz. 11.30.
4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywają się według następującego porządku:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00
5. W tym roku Bractwo Adoracyjne przeżywa jubileusz 10-lecia adoracji w naszej parafii. Wszystkich członków Bractwa zapraszamy na Mszę św. 12 czerwca o godz. 18.00, a po jej zakończeniu na spotkanie Bractwa.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing