4 kwietnia 2021 – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy wszystkim serdeczne życzenia i powierzamy wstawiennictwu Matki Bożej, w szczególności prosząc o Jej opiekę w obecnej trudnej sytuacji pandemii.

2. Po ostatnich zaostrzeniach rygoru sanitarnego w naszym kościele na Mszy św. może być maksymalnie 20 osób. Prosimy, by pierwszeństwo miały te osoby, które zamówiły intencje – prosimy, aby przyszły one 10 minut przed rozpoczęciem Mszy św. Po tym czasie zaprosimy do kościoła także inne osoby, aby mogły skorzystać z ewentualnie wolnych miejsc. Nadal będziemy transmitować na żywo z naszego kościoła Msze św. o godz. 11.30.

3. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego, którą modlimy się codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

4. W następną niedzielę – Niedzielę Miłosierdzia Bożego – nie będzie Mszy św. przy figurze Jezusa Miłosiernego w Mysiadle. O godz. 15.00 będzie w naszym kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na konto parafialne. Osobom, które chciałyby tak wspierać funkcjonowanie naszej Parafii przypominamy, że numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej. Wpłaty z dopiskiem „ofiara na cele kultu religijnego” można odpisać od podatku.

6. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy naszej parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można w gablocie i na stronie internetowej parafii.

7. W najbliższy piątek, z racji oktawy Wielkiej Nocy, nie obowiązuje post – można spożywać pokarmy mięsne.

8. 9 kwietnia, w piątek, o godz. 19.00 będzie Msza św. w intencji Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing