31 stycznia 2021 – IV Niedziela Zwykła

1. 1 lutego, w pierwszy poniedziałek miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za zmarłych polecanych nam w wypominkach rocznych. O godz. 19.40 zapraszamy na kolejny wieczór modlitewno-dziękczynny. Jest to kontynuacja 33-dniowych rekolekcji. Spotkania przeżywamy w oparciu o Traktat o Prawdziwym Nabożeństwie Maryjnym. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich.

2. We wtorek przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30. Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa gromnic.

3. 4 lutego, w pierwszy czwartek miesiąca, Bractwo Adoracyjne zaprasza na Mszę św. o godz. 19.00, podczas której modlić się będziemy w intencjach Bractwa i kapłanów. Po Eucharystii będzie różaniec w intencji kapłanów.

4. 5 lutego obchodzimy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. w intencji dusz czyśćcowych o godz. 19.00. W nocy z piątku na sobotę będzie w naszym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 7.00 rano.

5. 6 lutego, w pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

6. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Biblijną. 20 minut przed każdą Mszą św. czytać będziemy Pismo św., a po Mszy św. o godz. 13.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy przyjść z pomocą ubogim w naszej parafii. Informacje jak przekazać 1% podatku można znaleźć na stronie internetowej parafii, w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing