31 grudnia 2023 – Święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa

1. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w naszym kościele będą według porządku niedzielnego.

2. W najbliższy czwartek, 4 stycznia, Msza św. o godz. 19.00 będzie w intencji Bractwa Adoracyjnego i kapłanów. Po Mszy św. różaniec w intencji kapłanów.

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30.

4. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym spotyka się na comiesięcznej Mszy św. o godz. 19.00.

5. W tym tygodniu, w nocy z piątku na sobotę będzie całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego, porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Z racji pierwszej soboty miesiąca Nabożeństwo Wynagradzające Najczystszemu Sercu Maryi będzie tradycyjnie o godz. 17.00, a Msza św. w tej intencji będzie o godz. 18.00. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.

7. Za tydzień, 7 stycznia, w pierwszą niedzielą miesiąca, przeżywać będziemy Niedzielę Biblijną. 20 min. przed każdą Mszą św. będą czytane fragmenty Pisma św. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po jej zakończeniu spotkanie członków Żywego Różańca.

8. Serdecznie zapraszamy Państwa na świąteczny koncert kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej z zespołem. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę 7 stycznia o godz. 19.00.

9. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.
Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi lub na adres mailowy: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing