30 stycznia 2022 – IV Niedziela Zwykła

1. W środę przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 19.00. Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa gromnic. Po Mszy św. o godz. 19.00 rozbierać będziemy szopkę, osoby chętne zapraszamy do współpracy.

2. 3 lutego, w pierwszy czwartek miesiąca, Bractwo Adoracyjne zaprasza na Mszę św. o godz. 19.00, podczas której modlić się będziemy w intencjach Bractwa i kapłanów. Po Eucharystii będzie różaniec w intencji kapłanów.

3. 4 lutego obchodzimy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. w intencji dusz czyśćcowych o godz. 19.00. Po Mszy św. będzie Koronka za zmarłych i spotkanie formacyjne. W nocy z piątku na sobotę będzie w naszym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 7.00 rano.

4. 5 lutego, w pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

5. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Biblijną. 20 minut przed każdą Mszą św. czytać będziemy Pismo św., a po Mszy św. o godz. 13.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii.
Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy przyjść z pomocą ubogim w naszej parafii. Informacje jak przekazać 1% podatku można znaleźć na stronie internetowej parafii, w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

7. Osoby, które chciałyby zaprosić kapłana do swojego domu na kolędę prosimy o osobisty kontakt w zakrystii, kancelarii lub drogą mailową. Prosimy o podanie adresu i nr telefonu, abyśmy mogli umówić termin spotkania.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing