30 sierpnia 2020 – XXII Niedziela Zwykła

1. W minionym tygodniu w naszej Parafii podjął obowiązki wikariusza ksiądz Bartosz Strzemiński. Przybył do nas z Parafii Św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku. Serdecznie witamy nowego Duszpasterza i polecamy go modlitwie i życzliwości parafian.
2. W setną rocznicę Cudu nad Wisłą serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy: „BITWA WARSZAWSKA. STULECIE ZWYCIĘSTWA”, która znajduje się na chórze naszego kościoła. Wystawę można oglądać do 2 września. Projekt realizowany jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości.
3. W pierwszy czwartek miesiąca, 3 września, podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy za kapłanów i w intencjach Bractwa Adoracyjnego, a po jej zakończeniu będzie katecheza o modlitwie oraz różaniec za kapłanów.
4. W pierwszy piątek miesiąca, 4 września, do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30, a Msza św. o godz. 19.00 będzie w intencji Dusz Czyśćcowych. Po jej zakończeniu spotkanie formacyjne.
5. 5 września przypada pierwsza sobota miesiąca – zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.
6. Następna niedziela – pierwsza niedziela miesiąca – 20 minut przed każdą Mszą św. czytane będzie Słowo Boże, a po Mszy św. o godz. 13.00 będzie procesja eucharystyczna.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing