30 kwietnia 2023 – IV Niedziela Wielkanocy


1. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 będzie Msza św. w intencji osób polecanych nam w wypominkach.
2. W środę, 3 maja, przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą według porządku niedzielnego. W tym dniu z racji Święta Narodowego zachęcamy wszystkich do udekorowania domów flagami narodowymi.
3. W czwartek, 4 maja, Msza św. o godz. 19.00 będzie w intencjach kapłanów i Bractwa Adoracyjnego. Po Mszy św. różaniec w intencji kapłanów.
4. 5 maja obchodzimy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30.
* Podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy w intencji ks. Waldemara z racji Jego imienin.
* Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym spotyka się na comiesięcznej Mszy św. o godz. 19.00. Po jej zakończeniu będzie spotkanie formacyjne. Tego dnia będzie całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
5. W sobotę, 6 maja, przypada pierwsza sobota miesiąca – zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.
6. W niedzielę 7 maja przypada pierwsza niedziela miesiąca; 20 min. przed każdą Mszą św. będziemy czytać fragmenty z Pisma Świętego.
* Podczas Mszy św. o godz. 13.00 Rycerze Św. Jana Pawła II z naszej parafii dziękować będą Bogu za pierwszy rok wspólnej formacji. Po Mszy św. będzie procesja eucharystyczna.
* O godz. 14.30 Żywy Różaniec spotyka się na comiesięcznym spotkaniu w domu parafialnym.
7. Tradycyjnie w maju modlić się będziemy codziennie podczas nabożeństw majowych ku czci NMP. Nabożeństwa będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing