3 marca 2024 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 17 do 20 marca (od niedzieli do środy włącznie). W tym roku poprowadzi je ks. Marcin Moks z Jaktorowa.

2. Jutro przypada pierwszy poniedziałek miesiąca. Msza św. w intencji zmarłych polecanych nam w wypominkach będzie o godz. 18.00.

3. Także jutro, o godz. 19.00, spotyka się młodzież przygotowująca się do bierzmowania.

4. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na ostatnią już konferencję, która będzie we wtorek, 5 marca, o godz. 19.40. Ostatnia Msza św. inicjacyjna będzie w następną niedzielę, o godz. 13.00 dla rodzin z Nowej Iwicznej i o godz. 16.00 dla pozostałych rodzin.

5. 7 marca, w pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy o godz. 19.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i Bractwa Adoracyjnego. Po Mszy św. różaniec w intencji kapłanów.

6. W sobotę, 9 marca, o godz. 20.00 będzie kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

7. Caritas Parafialna prowadzi sprzedaż świec wielkanocnych. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone będą na pomoc dla potrzebujących z naszej Parafii.

8. Trwa także akcja „Paczka dla potrzebujących”. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę postną. Prosimy o zgłaszanie adresów osób, które takie paczki powinny otrzymać.

9. Nabożeństwa Wielkopostne, odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
– Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 i 19.40.
– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Sumie, czyli około godz. 14.00.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing