3 maja 2020 – IV Niedziela Wielkanocy

1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP odbywają się w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.
2. W sobotę, 30 maja, nasz parafianin diakon Artur Wronek przyjmie święcenia kapłańskie. Dziękując Bogu za to powołanie módlmy się w intencji diakona.
3. Jutro przypada pierwszy poniedziałek miesiąca. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji osób, za które modlimy się w tym roku w wypominkach rocznych.
4. 5 maja, we wtorek, ks. Waldemar obchodzi imieniny. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji Solenizanta.
5. 7 maja, przypada pierwszy czwartek miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy w intencji Bractwa Adoracyjnego i kapłanów.
6. Przypominamy, że na czas pandemii ks. Kardynał Kazimierz Nycz udzielił dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św. aż do odwołania. W związku z rozporządzeniem, według którego w miejscach kultu może przebywać podczas liturgii jednocześnie jedna osoba na 15 m2, w naszym kościele (uwzględniając chór) zgromadzić się może maksymalnie 27 osób. Prosimy o zastosowanie się do tych zaleceń oraz utrzymywanie odpowiedniej odległości od siebie.
7. Do końca maja będziemy transmitować na żywo z naszego kościoła niedzielne Msze św. o godz. 10.00 i 11.30.
Obejrzeć je będzie można na kanale you tube: Parafia Iwiczna
8. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na konto parafialne. Osobom, które nadal chciałyby tak wspierać funkcjonowanie naszej Parafii przypominamy, że numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej. Wpłaty z dopiskiem „ofiara na cele kultu religijnego” można odpisać od podatku.
9. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej parafii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing