3 kwietnia 2022 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Rekolekcje dla dorosłych przeżywać będziemy według następującego porządku:
* poniedziałek, wtorek, środa – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych o godz. 9.00, 18.00 i 20.00.
* do spowiedzi zapraszamy od godz. 8.30 i od 17.30.

2. Osoby starsze i chore, które nie mogą uczestniczyć w rekolekcjach pragniemy odwiedzić w ich domach w najbliższy czwartek i piątek przed południem. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii.

3. Nabożeństwa Wielkopostne, odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Sumie, czyli około godz. 14.00.
• W najbliższy piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.15 w kościele. Szczególnie zapraszamy na ostatnią Drogę, którą rozważać będziemy tradycyjnie na ulicach naszej Parafii. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.40 (tego dnia nie będzie wyjątkowo Mszy św. o godz. 19.00), wyruszymy z kościoła i iść będziemy ulicą Słoneczną, Krótką, Piękną do placu przy szkole w Nowej Iwicznej. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym dniu będzie w godzinach 15.00-17.00 i 21.00–24.00.

4. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę postną. Prosimy o zgłaszanie do dnia 8 kwietnia adresów osób, które takie paczki powinny otrzymać. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej Parafii.

5. 4 kwietnia, w pierwszy poniedziałek miesiąca Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji zmarłych polecanych nam w wypominkach rocznych.

6. W pierwszy czwartek miesiąca, 7 kwietnia, Bractwo Adoracyjne zaprasza na Mszę św. o godz. 19.00, podczas której modlić się będziemy w intencjach Bractwa i kapłanów. Po Eucharystii będzie różaniec w intencji kapłanów.

7. Msza Święta w intencji dzieci i młodzieży zostanie odprawiona w sobotę, 9 kwietnia o godzinie 7. 00. Po mszy różaniec w intencji dzieci i młodzieży.

8. Już za tydzień Niedziela Palmowa. Za tydzień przed każdą Mszą św. skauci z naszej parafii będą sprzedawać palmy. Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną Palmę. Konkurs odbędzie się po Mszy św. o godzinie 11.30.

9. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o pokój w Ukrainie, która odbywa się w każdą niedzielę o godz. 19.00 przy kaplicy MB obok naszego kościoła.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing