29 stycznia 2023 – IV Niedziela Zwykła

1. W czwartek, 2 lutego, przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30. Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa gromnic. Msza św. o godz. 19.30 będzie w intencjach kapłanów i Bractwa Adoracyjnego. Po jej zakończeniu rozbierać będziemy szopkę, zapraszamy wszystkich do współpracy. Tego dnia wyjątkowo wieczorna Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 22.00.

2. 3 lutego obchodzimy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym spotyka się na comiesięcznej Mszy św. o godz. 19.00.

3. W tym tygodniu piątkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu trwać będzie do godz. 7.00 rano w sobotę.

4. 4 lutego, w pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

5. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Biblijną. 20 minut przed każdą Mszą św. czytać będziemy Pismo św., a po Mszy św. o godz. 13.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Członków Żywego Różańca zapraszamy na comiesięczne spotkanie, które rozpocznie się po Adoracji Najświętszego Sakramentu.

6. Zachęcamy do zadeklarowania 1,5% od podatku na Caritas przy parafii.
Ze zgromadzonych funduszy możemy wesprzeć ubogich z naszej parafii. Szczegóły na stronie parafialnej w zakładce „Grupy parafialne”.

7. Kolęda na Mysiadle trwać będzie do 24 marca. W pozostałych częściach parafii kończy się w najbliższym tygodniu. W dniach 6, 7, 8 lutego (poniedziałek, wtorek, środa) będzie możliwość spotkania z tymi osobami, które nie mogły nas przyjąć w pierwszym terminie. Prosimy o osobisty kontakt z naszymi księżmi w kancelarii lub zakrystii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing