29 października 2023 – XXX Niedziela Zwykła

1. Wspólnota Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym w naszej parafii przeżywa w tym roku 10-tą rocznicę powstania. Gościmy dziś S. Annę Czajkowską z Apostolatu Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych z Częstochowy, która opowie nam o działalności Apostolstwa.

2. Wszystkich parafian i gości, dorosłych i młodzież, zapraszamy do naszego kościoła na Wieczór Uwielbienia we wtorek, 31 października, o godz. 21.00. Będziemy uwielbiać Pana Boga razem ze wszystkimi świętymi w wigilię ich uroczystości. O godz. 23.00 będzie Msza św. według liturgii z 1 listopada.

3. W środę przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Po Mszy św. o godz. 13.00 wyruszymy z procesją żałobną na cmentarz parafialny i modlić się będziemy za naszych zmarłych. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

4. W czwartek, 2 listopada, obchodzić będziemy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Tego dnia Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 19.00. Po Mszy św. o godz. 9.00 modlić się będziemy za naszych zmarłych podczas procesji żałobnej wokół kościoła. Z racji pierwszego czwartku miesiąca Msza św. o godz. 19.00 będzie w intencji kapłanów i Bractwa Adoracyjnego. W nocy z czwartku na piątek będzie całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu przeżywać będziemy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na Mszę św. o godz. 19.00 w intencji dusz czyśćcowych. Po Mszy św. na cmentarzu modlić się będziemy modlitwą różańcową w intencji zmarłych. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy.

6. W najbliższą sobotę – pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

7. W następną niedzielę, 5 listopada, będzie kolejna niedziela biblijna. 20 min. przed każdą Mszą św. kontynuować będziemy czytanie Słowa Bożego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Po jej zakończeniu comiesięczne spotkanie Żywego Różańca.

8. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

9. Osoby, które mają na naszym cmentarzu ponad dwudziestoletnie groby, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing