29 marca 2020 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Zgodnie z rozporządzenie Premiera Rządu do 11 kwietnia włącznie w kościele podczas nabożeństw może przebywać (poza asystą liturgiczną) tylko 5 osób. Prosimy bardzo, by pierwszeństwo miały te osoby, które zamówiły intencje.
2. Podtrzymujemy adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki i w piątki do północy, z zachowaniem wyżej wymienionych ograniczeń.
3. W nadchodzącym tygodniu zostają odwołane Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Zapraszamy do indywidualnego przeżycia wymienionych nabożeństw.
4. Dzisiaj i w następną niedzielę będzie przeprowadzona transmisja Mszy św. celebrowanych w naszym kościele o godz. 10.00, 11.30 i 18.00. Obejrzeć je będzie można na kanale you tube: Parafia Iwiczna

W kościele wszystkie Msze św. będą odbywały się według zwykłego porządku.
5. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę postną, do których można wkładać dary dla potrzebujących z naszej parafii.
6. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną serdecznie prosimy o pomoc w działalności naszej Parafii, także poprzez jałmużnę, którą można przekazać m.in. na konto podane na naszej stronie internetowej z dopiskiem „darowizna na cele kultu religijnego”.
7. Trwając na modlitwie w zamkniętym kościele z serca błogosławimy wszystkim parafianom upraszając potrzebnych łask na czas wyjątkowych doświadczeń i prosząc także o modlitwę za nas, Waszych Pasterzy.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing