28 lutego 2021 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Nabożeństwa Wielkopostne, odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
– Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 i 19.40.
– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 13.00.

2. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych w naszej parafii odbędą się w dniach od 21 do 24 marca (od niedzieli do środy włącznie). W tym roku poprowadzi je Ojciec Paweł Gomulak, misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Jest on znanym rekolekcjonistą oraz papieskim misjonarzem miłosierdzia.

3. Caritas Parafialna rozpoczyna sprzedaż świec wielkanocnych. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone będą na pomoc dla potrzebujących z naszej parafii. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę postną. Prosimy o zgłaszanie adresów osób, które takie paczki powinny otrzymać.

4. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można w gablocie i na stronie internetowej Parafii.

5. 1 marca, w pierwszy poniedziałek miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za zmarłych polecanych nam w wypominkach rocznych. O godz. 19.40 zapraszamy na kolejny Wieczór Maryjny. Jest to kontynuacja 33-dniowych rekolekcji. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich.

6. 4 marca, w pierwszy czwartek miesiąca, Bractwo Adoracyjne zaprasza na Mszę św. o godz. 19.00, podczas której modlić się będziemy w intencjach Bractwa i kapłanów. Po Eucharystii będzie różaniec w intencji kapłanów.

7. 5 marca obchodzimy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. w intencji dusz czyśćcowych o godz. 19.00. Po Eucharystii Koronka za zmarłych. W nocy z piątku na sobotę będzie w naszym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 7.00 rano.

8. 6 marca, w pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

9. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Biblijną. 20 minut przed każdą Mszą św. czytać będziemy Pismo św.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing