28 listopada 2021 – I Niedziela Adwentu

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna nowy okres liturgiczny – Adwent. Jest to czas przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego, a jednocześnie do powtórnego przyjścia Chrystusa na końcu czasów. Na Msze św. Roratnie zapraszamy w dni powszednie na godz. 6.15.

2. Przy wyjściu z kościoła, Caritas parafialna sprzedaje świece wigilijne. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów dla dzieci z ubogich rodzin i na pomoc dla potrzebujących z naszej parafii.
Przed ołtarzem stoi kosz adwentowy i puszka na jałmużnę. Caritas Parafialna prosi o przynoszenie produktów żywnościowych do paczek dla rodzin najbardziej potrzebujących.
Prosimy o zgłaszanie adresów rodzin do których powinny trafić paczki świąteczne. Zgłoszenia przyjmujemy do 17 grudnia.

3. Młodzież klasy I szkoły średniej i starszą zapraszamy dzisiaj do kościoła na godz. 19.00 na kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

4. W najbliższy czwartek, 2 grudnia, Bractwa Adoracyjnego i w intencji kapłanów. Po mszy św. różaniec w intencji kapłanów.

5. W I Piątek Miesiąca, 3 grudnia do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. w intencji dusz czyśćcowych o godz. 19.00. Po jej zakończeniu będzie spotkanie formacyjne.

6. W tym tygodniu w nocy z piątku na sobotę będzie całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 8.00.

7. W I Sobotę Miesiąca, 4 grudnia, o godz. 17.10 będzie Nabożeństwo Wynagradzające. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej NMP.

8. W niedzielę, 5 grudnia, będziemy obchodzili Niedzielę Biblijną. 20 min przed każdą Mszą św. będą czytane fragmenty Pisma św.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing