28 kwietnia 2024 – V Niedziela Wielkanocy

1. W naszej parafii trwają rekolekcje ewangelizacyjne. Z racji długiego weekendu najbliższe spotkanie będzie dopiero 8 maja. Bogu dzięki za tych, którzy już postępują na drodze odnowy wiary. Serdecznie zapraszamy nowe osoby, które wraz z nami chciałyby doświadczyć żywej wiary i mocy Ducha św.
2. W środę rozpoczynamy nowy miesiąc – maj. Tradycyjnie w tym miesiącu modlić się będziemy codziennie podczas nabożeństw majowych ku czci NMP. Nabożeństwa będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.
3. W pierwszy czwartek miesiąca, 2 maja, o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji kapłanów i Bractwa Adoracyjnego. Po Mszy św. różaniec w intencji kapłanów.
4. W piątek, 3 maja, przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą według porządku niedzielnego.
5. 4 maja przypada pierwsza sobota miesiąca – zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.
6. W pierwszą niedzielę miesiąca, 5 maja, po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna połączona z nabożeństwem majowym. Tego dnia przypada Niedziela Biblijna. Do słuchania Słowa Bożego zapraszamy 20 min przed każdą Mszą św. W tym dniu ks. Waldemar obchodzi imieniny, zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta o godz. 8.30.
7. Trwają przygotowania do naszego Odpustu i festynu parafialnego. Podczas festynu, podobnie jak w latach ubiegłych będzie fanteria i kawiarenka. Już teraz prosimy o przynoszenie do domu parafialnego fantów na fanterię. Osoby, które chcą się włączyć aktywnie w organizację naszego święta zapraszamy do zakrystii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing