27 września 2020 – XXVI Niedziela Zwykła

1. W czwartek rozpoczynamy nowy miesiąc – październik. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywać się będą:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00;
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.

2. 1 października w Pierwszy Czwartek Miesiąca członkowie Bractwa Adoracyjnego zapraszają na Mszę św. o godz. 19.00, podczas której modlić się będziemy w intencji kapłanów i Bractwa. Różaniec za kapłanów będzie wyjątkowo o godz. 18.30. Adorację Najświętszego Sakramentu zaczniemy ok. godz. 21.00 po zakończeniu próby dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. W tym tygodniu przeżywać będziemy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30.

4. Jak co roku, w pierwszą sobotę października (3 października), o godz. 14.00 odbędzie się w naszej parafii Msza św. polowa dla motocyklistów. Spodziewamy się obecności motocyklistów z całej Polski. Uroczystość uświetnią władze samorządowe i funkcjonariusze Policji na motocyklach. Z powodu pandemii nie będzie w tym roku tradycyjnego spotkania przy grillu.

5. W najbliższą sobotę – pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się wyjątkowo o godz. 17.30. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej, a po jej zakończeniu różaniec.

6. W następną niedzielę 4 października będzie kolejna niedziela biblijna. 20 min. przed każdą Mszą św. będą czytane fragmenty Pisma św. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna połączona z Nabożeństwem Różańcowym.

7. Planujemy wyjazdowy kurs przedmałżeński pod koniec listopada. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Waldemarem.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing