27 czerwca 2021 – XIII Niedziela Zwykła

1. Ksiądz Waldemar Kluz po wielu latach pracy w naszej parafii powraca do swojej diecezji, Diecezji Przemyskiej. Dziękujemy mu za wspólnie spędzony czas i życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym miejscu. Ksiądz Waldemar będzie z nami jeszcze do 25 sierpnia, a data Mszy św. dziękczynnej za posługę w naszej parafii podana będzie w późniejszym terminie.
2. W tym tygodniu możemy wziąć udział w ostatnich już nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odbywają po Mszy św. o godz. 18.00.
3. 29 czerwca, we wtorek, obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 18.00 i 19.00.
4. Na pamiątkę 280 dni życia człowieka pod sercem Mamy organizowana jest sztafeta modlitewna, która trwać będzie 280 godzin. Dziękczynienie za dar życia odbywać się będzie w różnych parafiach. Nasza parafia włączy się w to dzieło w najbliższy wtorek, 29 czerwca. Wspólna modlitwa rozpocznie się o godz. 20.00 i trwać będzie do północy, kiedy to rozpocznie się Msza św. dziękczynna za każde życie.
5. W pierwszy czwartek miesiąca, 1 lipca, podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy za kapłanów i w intencjach Bractwa Adoracyjnego, a po jej zakończeniu różaniec za kapłanów.
6. W Pierwszy Piątek Miesiąca, 2 lipca, do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30, a Msza św. o godz. 19.00 będzie w intencji Dusz Czyśćcowych.
7. 3 lipca przypada pierwsza sobota miesiąca – zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.
8. Następna niedziela – pierwsza niedziela miesiąca – 20 minut przed każdą Mszą św. czytane będzie Słowo Boże, a po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing