26 września 2021 – XXVI Niedziela Zwykła

1. W piątek rozpoczynamy nowy miesiąc – październik. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywać się będą:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00

2. W Pierwszy Piątek Miesiąca do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30.

3. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. w intencji dusz czyśćcowych o godz. 19.00. Po Eucharystii spotkanie formacyjne w salce pod plebanią. Z piątku na sobotę będzie całonocna adoracja do godz. 7.00 rano w sobotę.

4. Jak co roku, w pierwszą sobotę października (2 październik) odbędzie się w naszej parafii Msza św. polowa dla motocyklistów. Spodziewamy się obecności motocyklistów z całej Polski. Uroczystość uświetnią władze samorządowe, Orkiestra Policji i funkcjonariusze na motocyklach. Po Mszy św. tradycyjnie Caritas parafialna zaprasza na plac za kościołem na grilla.

5. W najbliższą sobotę – pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

6. Uczniów klas I szkoły średniej i starszych, zapraszamy na nowy kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę, 2 października o godz. 20.00.

7. W następną niedzielę 3 października będzie kolejna niedziela biblijna. 20 min. przed każdą Mszą św. będą czytane fragmenty Pisma św. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna połączona z Nabożeństwem Różańcowym.

8. Rodzinom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św. Dziecka przypominamy o Mszy św. Inicjacyjnej i spotkaniach dla rodziców. Szczegóły na stronie internetowej Parafii.

9. Zwolniły się trzy miejsca na wyjazd na Podkarpacie, zatem jest jeszcze możliwość zapisania się. Więcej informacji w zakrystii.

10. Małżeństwa, które chciałyby uczestniczyć w spotkaniach formacyjnych w ramach Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie informacyjne dzisiaj o godz. 19.00 w domu parafialnym.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing