26 stycznia 2020 – III Niedziela Zwykła

1. W następną niedzielę przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Na każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa gromnic.

 

2. W ramach przygotowania do beatyfikacji Sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we wtorek, 28 stycznia, nasza parafia udaje się na pielgrzymkę do Katedry, gdzie znajduje się grób Sługi Bożego. Uczestniczyć będziemy w uroczystej Mszy św. o godz. 19.00. Można skorzystać z autobusu, który zawiezie nas do Katedry. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 17.30. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

 

3. Wspólnota Hallelu Jah zaprasza w najbliższą środę o godzinie 19.45 na wspólną modlitwę, podczas której będziemy modlić się o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

 

4. 1 lutego przeżywamy Pierwszą Sobotę Miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

 

5. W dniach od 1 do 9 czerwca odbędzie parafialna pielgrzymka do Libanu śladami Św. Charbela, a od 6 do 13 listopada do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

 

6. W dni powszednie podczas Kolędy Msze św. odprawiane są o godz. 7.00, 18.00 i 19.00.

 

7. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy

 

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.