26 lutego 2023 – I Niedziela Wielkiego Postu

1. Nabożeństwa Wielkopostne odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
– Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 i 19.40.
– Gorzkie Żale w niedziele po Sumie, czyli około godz. 14.00.
2. W piątek, 3 marca, przypada 16. rocznica nominacji Pasterza Archidiecezji Warszawskiej – Księdza Kardynała Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie. Natomiast, sobotę, 4 marca, przypadają imieniny Księdza Kardynała. Jubilatowi i Solenizantowi składamy najserdeczniejsze życzenia i zachęcamy do modlitwy w intencji naszego Biskupa.
3. 2 marca, w pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00, podczas której modlić się będziemy w intencjach kapłanów i Bractwa Adoracyjnego. Po jej zakończeniu będzie różaniec w intencji kapłanów.
4. 3 marca obchodzimy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym spotyka się na comiesięcznej Mszy św. o godz. 19.00. Po jej zakończeniu będzie koronka za zmarłych i spotkanie formacyjne.
5. W tym tygodniu piątkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu trwać będzie do godz. 7.00 rano w sobotę.
6. 4 marca, w pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.
7. Także w sobotę ks. Radosław zaprasza dzieci z Nowej Iwicznej i Lesznowoli przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. na katechezę liturgiczną do kościoła na godz. 10.00.
8. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Biblijną. 20 minut przed każdą Mszą św. czytać będziemy Pismo św., a po Mszy św. o godz. 13.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Członków Żywego Różańca zapraszamy na comiesięczne spotkanie, które rozpocznie się po Adoracji Najświętszego Sakramentu. Tego dnia o godz. 16.00 będzie Msza św. inicjacyjna dla rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. dziecka, a o godz. 19.00, wyjątkowo w niedzielę, będzie kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.
9. Zachęcamy do zadeklarowania 1,5% od podatku na Caritas przy parafii.
Ze zgromadzonych funduszy możemy wesprzeć ubogich z naszej parafii. Szczegóły na stronie parafialnej w zakładce „Grupy parafialne”.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing