26 listopada 2023 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. W tym tygodniu przeżywać będziemy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. o godz. 19.00. W nocy z piątku na sobotę będzie całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W najbliższą sobotę – pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

3. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Już dzisiaj zapraszamy na Msze św. Roratnie, które będą w dni powszednie o godz. 6.15.

4. W pierwszą niedzielę Adwentu, 3 grudnia, prosimy o przyniesienie na Mszę św. rodzinnych wieńców adwentowych. Będą one poświęcone po każdej Mszy św. Będzie to też niedziela biblijna. 20 min. przed każdą Mszą św. kontynuować będziemy czytanie Słowa Bożego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, a po jej zakończeniu spotkanie Żywego Różańca.

5. Zarówno dzisiaj, jak i w następną niedzielę ks. Bartosz zaprasza na godz. 19.00 na katechezę o sakramentach.

6. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami Św. Pawła w dniach 2-9 kwietnia 2024 r. Prosimy o pilny kontakt z ks. Radosławem.

7. 4 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską (kolędę). Szczegółowy program do 5 stycznia znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi. Można tez zgłaszać swój dom na adres mailowy: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing