25 lutego 2024 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Nabożeństwa Wielkopostne, odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
– Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 i 19.40.
– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Sumie, czyli ok. godz. 14.00.

2. Osoby, które chciałyby skorzystać z indywidualnej modlitwy wstawienniczej oraz uwielbiać Pana Boga przed Najświętszym Sakramentem zapraszamy w każdą środę na godz. 19.45 do kościoła. W tym tygodniu modlić się będziemy wraz z parafialnym chórem.

3. 1 marca, w Pierwszy Piątek Miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym spotyka się na comiesięcznej Mszy św. o godz. 19.00.

4. W najbliższą sobotę – pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

5. W następną niedzielę, 3 marca, będzie kolejna niedziela biblijna; 20 min. przed każdą Mszą św. kontynuować będziemy czytanie Słowa Bożego. Członkowie Żywego Różańca spotykają się na spotkaniu formacyjnym po nabożeństwie Gorzkich Żali.

6. Rozpoczynamy akcję „Paczka dla potrzebujących”. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę postną. Prosimy o zgłaszanie adresów osób, które takie paczki powinny otrzymać.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing