25 grudnia 2022 – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym parafianom, przyjaciołom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

2. W sobotę, 31 grudnia, są w naszej parafii trzy Msze św.:
godz. 7.00,
godz. 18.00 – połączona z Nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym na zakończenie roku,
godz. 19.00 – Msza św. wg. liturgii niedzielnej z 1 stycznia.

3. 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego, będzie miał miejsce także w Piasecznie Orszak Trzech Króli. Orszak rozpocznie się o godz. 12.30 na Rynku w Piasecznie. Finałem Orszaku będzie wspólne kolędowanie w Domu Parafialnym Św. Anny w Piasecznie.

4. W Nowy Rok przypada pierwsza niedziela miesiąca, czyli Niedziela Biblijna. 20 min przed każdą Mszą św. będą czytane fragmenty Pisma św.

5. Już dziś mamy zaszczyt zaprosić Państwa na świąteczny koncert kolęd w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. Odbędzie się on w niedzielę 8. stycznia o godz. 19.00.

6. Nasza parafia w dniach od 18 do 25 kwietnia 2023 r. organizuje pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Zapisy przyjmujemy najpóźniej do końca grudnia, szczegółowe informacje u ks. Radka.

7. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi. Można też zgłaszać swój dom na adres mailowy:
1) mieszkańcy Mysiadła: proboszcz@parafiamysiadlo.pl
2) mieszkańcy pozostałych miejscowości: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing