25 grudnia 2021 – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym parafianom, przyjaciołom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

2. Jutro przypada Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św w naszym kościele według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. małżonkowie będą mieli możliwość odnowienia przysięgi małżeńskiej, dlatego prosimy, aby jeżeli to tylko możliwie być na tej samej Mszy św.

3. W dniach od 27 do 31 grudnia będą w naszym kościele dwie Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.

4. W środę, 29 grudnia, o godz. 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie grupy mężczyzn. Podczas tego spotkania będziemy mogli zapoznać się z duchowością „Mężczyźni Św. Jana Pawła II”.

5. 31 grudnia na zakończenie roku kalendarzowego będzie uroczysta Msza św. dziękczynna o godz. 18.00, po której nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy dziękczynne za otrzymane łaski w kończącym się roku. W tym dniu Ks. Biskup udziela dyspensy na terenie naszej diecezji od obowiązku zachowania pokutnego charakteru piątku oraz od obowiązku wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych.

6. 1 stycznia przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego. Jest to jednocześnie Pierwsza Sobota Miesiąca. Tradycyjnie o godz. 17.10 będzie Nabożeństwo Wynagradzające, a Msza o godz. 18.00 w tej intencji.

7. 2 stycznia, w Pierwszą Niedzielę Miesiąca, przypada niedziela biblijna. 20 minut przez każdą Mszą św. czytać będziemy Pismo Św.

8. W czasie pandemii kolejny raz nie możemy przeżywać kolędy – wizyty duszpasterskiej w tradycyjny sposób. Osoby, które chciałyby zaprosić kapłana do swojego domu prosimy o osobisty kontakt w zakrystii, kancelarii lub drogą mailową. Termin spotkania w styczniu lub w lutym będziemy umawiać indywidualnie.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing