25 czerwca 2023 – XII Niedziela Zwykła

1. We wrześniu tego roku obchodzimy 40. rocznicę erygowania naszej parafii i 20. rocznicę konsekracji naszego kościoła. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnego świętowania naszych jubileuszy w niedzielę, 24 września. Poprzedzać je będą 8-dniowe rekolekcje (misje parafialne), które trwać będą od 17 do 24 września. Celem misji jest ożywienie naszej wiary i zaproszenie do wspólnoty z nami osób, które mieszkają na terenie naszej parafii, a nie uczestniczą w jej życiu. W tych dniach duchowo poprowadzi nas ks. Rafał Jarosiewicz ze wspólnotą misjonarzy świeckich „Zanurzeni w miłości”. Tematem rekolekcji będzie „Jak być szczęśliwym na co dzień i mieć dobrą relację z Bogiem”.

2. Od jutra rozpoczynamy w dni powszednie wakacyjny porządek Mszy św. Będą tylko dwie Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.

3. W tym tygodniu możemy wziąć udział w ostatnich już Nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odbywają po Mszy św. o godz. 18.00.

4. W pierwszą sobotę miesiąca, 1 lipca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji w intencji wynagradzającej.

5. W następną niedzielę, w pierwszą niedzielę miesiąca, 20 min. przed każdą Mszą św. będziemy czytać Pismo św., a po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna. Po jej zakończeniu będzie spotkanie członków Żywego Różańca.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing