24 września 2023 – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

1. Dzisiaj, w ostatnim dniu misji parafialnych, gorąco dziękujemy za duchowe owoce naszych rekolekcji i wspólnocie „Zanurzeni w miłości”, która wraz ze swoim pasterzem, ks. Rafałem Jarosiewiczem towarzyszyła nam w tych dniach. Dzisiaj zapraszamy zwłaszcza na godz. 13.00 na uroczystą Mszę św. koncelebrowaną przez kapłanów pochodzących z naszej parafii oraz pracujących wśród nas w ciągu ostatnich 40 lat. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. biskup Michał Janocha. Po jej zakończeniu będzie procesja eucharystyczna, a następnie świętowanie na placu kościelnym przy wspólnym posiłku, wspominkach i modlitwie dziękczynienia. O godz. 17.00 będzie w kościele prezentacja multimedialna historii naszej parafii.

2. 27 września, w środę, zapraszamy o godz. 19.40 na spotkanie z Siostrą Nulla, która doświadczyła uzdrowienia za przyczyną bł. ks. Stefana Wyszyńskiego, a później na modlitwę dziękczynienia za owoce misji parafialnych.
3. 30 września, w sobotę, o godz. 18.00 Żywy Różaniec spotyka się na comiesięcznej Eucharystii.

4. W następną niedzielę 1 października będzie kolejna niedziela biblijna. 20 min. przed każdą Mszą św. będą czytane fragmenty Pisma św. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna połączona z Nabożeństwem Różańcowym. Po jej zakończeniu członkowie Żywego Różańca spotykają się na swoim comiesięcznym spotkaniu.

5. Uczniów szkoły średniej zapraszamy na nowy kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Pierwsze spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godz. 19.00 w poniedziałek, 2 października.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing