24 stycznia 2021 – III Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu przeżywały w swoim domu kolędę – wizytę duszpasterską. Osoby nowe w naszej parafii oraz osoby, które mimo pandemii chciałyby spotkać się z kapłanem w swoim domu prosimy o kontakt w zakrystii, kancelarii parafialnej lub na adres e-mail: parafia@duchswiety.org do 31 stycznia. Na każde zaproszenie odpowiemy osobiście, aby umówić konkretny termin spotkania.

2. We wtorek, 26 stycznia, o godz. 19.40 odbędzie się w kościele kolejne, otwarte dla wszystkich, spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.

3. Osoby, które chciałyby skorzystać z indywidualnej modlitwy wstawienniczej zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Hallelu Jah w środę, 27 stycznia, o godz. 19.45.

4. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku dochodowego na Caritas przy parafii. Na formularzu podatkowym należy wskazać Caritas Archidiecezji Warszawskiej (KRS 0000225750) z dopiskiem „Caritas przy parafii Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej”. Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy przyjść z pomocą ubogim w naszej parafii.

6. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć ofiary na pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. Bóg zapłać za wsparcie tej ogólnopolskiej inicjatywy.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing