24 października 2021 – XXX Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00;
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.

2. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

3. Osoby, które mają na naszym cmentarzu ponad dwudziestoletnie groby, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

4. 28 października, w czwartek, w liturgii wspominamy św. św. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza – patrona spraw trudnych i beznadziejnych. Tego dnia o godz. 20.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie do domu parafialnego mężczyzn, którzy chcieliby się wspierać wzajemnie na drodze rozwoju duchowego, psychicznego i fizycznego.

5. W sobotę, 30 października, członków Żywego Różańca zapraszamy na comiesięczną Eucharystię na godz. 18.00.

6. Wszystkich parafian i gości, dorosłych i młodzież, zapraszamy na Wieczór Uwielbienia w niedzielę, 31 października, o godz. 21.00 w naszym kościele. Będziemy uwielbiać Pana Boga razem ze św. św. Józefem i Jakubem, których Rok Święty właśnie przeżywamy. W programie: nieszpory, różaniec, adoracja Najświętszego Sakramentu poprzez śpiew i wspólną modlitwę oraz o godz. 23.00 Msza św. według liturgii z 1 listopada.

7. W następny poniedziałek, 1 listopada, przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Po Mszy św. o godz. 13.00 wyruszymy z procesją żałobną na cmentarz parafialny i modlić się będziemy za naszych zmarłych. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

8. W następny wtorek, 2 listopada, obchodzić będziemy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Tego dnia Msze św. będą odprawiane o godz.: 9.00, 18.00 i 19.00. Po Mszy św. o godz. 9.00 modlić się będziemy za naszych zmarłych podczas procesji żałobnej wokół kościoła.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing