23 stycznia 2022 – III Niedziela Zwykła


1. Osoby, które chciałyby zaprosić kapłana do swojego domu na kolędę prosimy o osobisty kontakt w zakrystii, kancelarii lub drogą mailową. Prosimy o podanie adresu i nr telefonu, abyśmy mogli umówić termin spotkania.

2. Dziękujemy osobom, które wypełniły ankietę synodalną. Można ją wypełnić jeszcze do do końca stycznia mailowo (jest dostępna na stronie internetowej parafii) lub papierowo – tekst dostępny jest przy wyjściu z kościoła. Wypełnioną ankietę prosimy przynieść do zakrystii, kancelarii lub wrzucić do specjalnej urny w kościele.

3. Dzisiaj motocykliści są zaproszeni na Mszę Św. o godz. 18.00 oraz na spotkanie w salce parafialnej, podczas którego będzie opracowywany plan wyprawy na Bałkany.

4. Rodziny dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. zapraszamy dzisiaj na Mszę św. Inicjacyjną o godz. 16.00. Spotkanie dla rodziców będzie we wtorek o godz. 19.40 w kościele.

5. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się dzisiaj o godz. 19.00 w kościele.

6. W najbliższą sobotę, 29 stycznia, o godz. 18.00 zapraszamy członków Żywego Różańca na comiesięczną Mszę św.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing