23 października 2022 – XXX Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00;
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.

2. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

3. Osoby, które mają na naszym cmentarzu ponad dwudziestoletnie groby, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

4. W piątek, 28 października, obchodzimy święto św. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – patrona spraw trudnych i beznadziejnych.

5. W tym tygodniu, w nocy z piątku na sobotę, będzie całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Do północy będzie to modlitwa w ciszy, a od godz. 24.00 do porannej Mszy św. trwać będzie nocna modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny.

6. W Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych (31 października), wielu ludzi na całym świecie podejmuje modlitwę o ochronę przed oddziaływaniem Złego. W naszym kościele od godz. 21.00 będzie wieczór uwielbienia w tej intencji, a o godz. 23.00 zostanie odprawiona Msza św. o panowanie Chrystusa w sercach wszystkich ludzi. Będzie to już Msza św. z 1 listopada.

7. W Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, Msze św. będą według porządku niedzielnego. Po Mszy św. o godz. 13.00 wyruszymy z procesją żałobną na cmentarz parafialny i modlić się będziemy za naszych zmarłych. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.