23 maja 2021 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj przeżywamy nasz Odpust Parafialny. Uroczysta Suma Odpustowa będzie o godz. 13.00. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
2. O godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z sinologiem, Panem Markiem Tylkowskim, który opowie nam m.in. o chrześcijaństwie i kulcie maryjnym w Chinach. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich.
3. We wtorek, 25 maja, o godz. 19.40, zapraszamy na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.
4. W piątek, 28 maja, o godz. 19.00, w 40. rocznicę śmierci Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w bazylice archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela zostanie odprawiona Msza Święta o owoce beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych: Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej FSK, której będzie przewodniczył Arcybiskup Stanisław Gądecki, metropolita poznański, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.
5. W sobotę, 29 maja, na godz. 20.00 zapraszamy do kościoła młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie formacyjne.
6. W przyszłą niedzielę, 30 maja, w naszej parafii będą goście z Częstochowy: Duchowa Rodzina Przenajświętszej Krwi – Siostry Służebnice i Bracia Oratorianie św. Filipa. Ksiądz Łazarz na każdej Eucharystii wygłosi homilię. O godz. 18.00 cała wspólnota przygotuje oprawę muzyczną Mszy św., a o godz. 19.00 Wieczór Maryjny z konferencją i modlitwą uwielbienia.
7. Nabożeństwa majowe ku czci NMP odbywają się według następującego porządku:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing