23 kwietnia 2023 – II Niedziela Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. W naszej parafii, jak co roku w Niedzielę Miłosierdzia o godz. 15.00 odprawiana jest Msza św. przy figurze Jezusa Miłosiernego w Mysiadle. Eucharystię poprzedzi modlitwa koronką do Miłosierdzia Bożego.

2. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania spotyka się 17 kwietnia, w poniedziałek, na Mszy św. o godz. 19.00 i spotkaniu formacyjnym.

3. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca. Motocykliści pierwszy raz w tym roku spotkają się w formule letniej, na Mszy św. o godz. 8.30. Bezpośrednio po Mszy motocykliści przemieszczą się na stację Orlen, gdzie zostanie przeprowadzona odprawa przed wyruszeniem w drogę. Tym razem miejscem docelowym wycieczki będą Królewskie Źródła w Puszczy Kozienickiej. W związku z tym, że są one oddalone o około 2 km od parkingu, warto wyposażyć się w buty pozwalające na dłuższy spacer. Na miejscu albo po drodze przewidziany jest postój na posiłek. Powrót z wycieczki przewidziany jest na późne popołudnie.
Motocykle na czas Mszy parkują przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła. Mimo planowanego startu wycieczki ze stacji benzynowej, prosimy o przyjechanie motocyklami zatankowanymi, gotowymi do drogi.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing