23 czerwca 2024 – XII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy serdecznie ks. Bartoszowi Strzemińskiemu za 4 lata gorliwej posługi kapłańskiej między nami. W niedzielę 25 sierpnia, ks. Bartosz kończy pracę w naszej parafii i rozpocznie posługę duszpasterską w Sanktuarium i Domu Rekolekcyjnym NMP Bolesnej w Skrzetuszu. Podczas Mszy św. o godz. 13.00 modlić się będziemy w Jego intencji. 26 sierpnia powitamy nowego wikariusza, ks. Macieja Ziembickiego, obecnie pracującego w parafii Bogurodzicy Maryi w Warszawie.
2. W tym tygodniu możemy wziąć udział w ostatnich już nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odbywają po Mszy św. o godz. 18.00.
3. Od jutra, w czasie wakacji, w dni powszednie będą dwie Msze św. – o godz. 18.00 i 19.00. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. W dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 7.00. Do spowiedzi zapraszamy w dni powszednie przed Mszą św., a w niedziele podczas Mszy św.
4. Także w czasie wakacji do końca lipca zapraszamy do kościoła w każdą środę o godz. 19.40 na spotkania Wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej.
5. 29 czerwca, w sobotę, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Żywy Różaniec spotyka się na swojej comiesięcznej Mszy św. o godz. 18.00.
6. Małżeństwa przeżywające rocznicę zawarcia sakramentu w czerwcu zapraszamy w niedzielę, 30 czerwca, na Mszę św. o godz. 10.00, podczas której będzie okazja do odnowienia przysięgi małżeńskiej.
7. Młodzież licealną zapraszamy na spływ kajakowy Czarną Hańczą w dniach 19-22 sierpnia. Więcej informacji u ks. Bartosza.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing